ТД ТЕК-Україна - Дослідна експлуатація

Наші контакти:

UK | RU

Дослідна експлуатація

   ТОВ «ТД ТЕК-Україна» пропонує всім зацікавленим підприємствам і організаціям замовити потрібну продукцію для проведення дослідної експлуатації.

   В ході дослідної експлуатації Ви зможете познайомитися з функціональними можливостями наших приладів, підтвердити відповідність властивостей нашої продукції реальних умов експлуатації на Ваших виробництвах, оцінити якість виготовлення і надійність функціонування приладів.

   Умови надання продукції для дослідної експлуатації:

Прилади й пристрої надаються для дослідної експлуатації безкоштовно на підставі офіційного запиту на ім'я директора ТОВ "ТД ТЕК-Україна";
Максимальний термін дослідної експлуатації становить 6 місяців для продукції, що вимагає установки на технологічну позицію, і 4 місяці для приладів, експлуатація яких можлива без такого монтажу;
Метрологічне обладнання та прилади, в ході дослідної експлуатації яких можливий механічний знос (помпи, преси, перевірочні комплекси тиску і т.п.), надаються в дослідну експлуатацію на термін до 4 місяців на умовах їх подальшого викупу.
   Після закінчення обумовленого терміну дослідної експлуатації Ви самостійно приймаєте рішення про викуп вподобаного приладу або повертаєте його в ТОВ "ТД ПЕК-Україна"

  У будь-якому випадку ми будемо раді, якщо після закінчення дослідної експлуатації Ви складете офіційний відгук про нашу продукцію, в якому відобразіть своє об'єктивну думку про прилад і його властивості. Ваш відгук дуже важливий для нас і дозволить оперативно усунути ті недоліки, які були виявлені Вами в ході знайомства з нашою продукцій.

   Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то направляйте Ваші запити по електронній пошті support@tekua.com.ua (з позначкою «дослідна експлуатація») або по факсу - +38 (061) 213-46-99. Технічне консультування при підборі необхідної модифікації приладу Ви можете отримати за телефоном +38 (061) 213-46-99.